elektromechanik, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna maćkowska+48 693 920 064
numer referencyjny
/489/07/2020/KS - 64772

opis stanowiska

Już dziś możesz stać się częścią świetnie rozwijającego się przedsiębiorstwa, które jest producentem systemów akustycznych dla firm z branży motoryzacyjnej oraz agd. Nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio w firmie Klienta
  • wysokie wynagrodzenie zasadnicze
  • premię regulaminową do 400 zł brutto
  • bogaty pakiet dodatków: dodatek urlopowy - 600 zł brutto, dodatek z okazji Świąt Bożego Narodzenia - 600 zł brutto, dofinansowanie do wyprawki szkolnej do 350 zł brutto (dla dziecka w wieku szkolnym), premia roczna za brak absencji chorobowych - 700 zł brutto
  • szeroki pakiet dodatków pozapłacowych, a w nim m.in.: prywatna opieka medyczna, bilety do kina z okazji urodzin pracownika, paczki dla dzieci na Mikołaja, częściowe dofinansowanie do obiadów, możliwość bezpłatnego korzystania z hali sportowej

zadania

  • usuwanie bieżących awarii
  • wykonywanie napraw i remontów
  • uczestniczenie w projektach optymalizujących pracę linii
  • dbanie o stan techniczny wszystkich urządzeń zainstalowanych w firmie
  • dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi i elektronarzędzi
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej na zajmowanym stanowisku

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • znajomości rysunku technicznego
  • uprawnień SEP do 1kV
  • umiejętności analizowania uszkodzeń
  • znajomości układów hydraulicznych i pneumatycznych
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • uprawnień do obsługi suwnic