elektromechanik, siemiatycze

lokalizacja
siemiatycze, podlaskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia wójcik+48 +48501326691
numer referencyjny
/175/05/2020/SW - 63693

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy jako elektromechanik, elektryk lub mechanik w firmie produkcyjnej? Zgłoś się do nas i dołącz do grona Pracowników u naszego Klienta.

Miejsce pracy: Siemiatycze

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • praca w przyjaznym środowisku pracy,
  • transport do pracy z: Biała Podlaska, Konstantynów, Sarnaki

zadania

  • utrzymywanie maszyn i urządzeń w pełnej gotowości eksploatacyjnej w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń według ustalonych harmonogramów,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń ,
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych zapobiegających awariom, wykonywanie kart analiz awarii,
  • wykonywanie regulacji i ustawień urządzeń zapewniających prawidłową ich eksploatację,
  • uczestniczenie w ustalaniu planów remontów maszyn i urządzeń,
  • przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa oraz zgłaszanie wszelkich zagrożeń,

oczekujemy

  • wykształcenie średnie techniczne (profil elektryczny),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok),
  • znajomość specyfiki eksploatacji, napraw maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki i automatyki oraz podstaw pneumatyki,
  • chęć rozwoju kompetencji,
  • umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów,
  • uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV lub pow. 1 kV (mile widziane),