elektromonter instalacji elektrycznych, stargard

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta kubik+48 506463132
numer referencyjny
/94/08/2020/MW - 64934

opis stanowiska

Szukasz pracy w Stargardzie na jedną zmianę?

Posiadasz uprawnienia SEP?

Posiadasz wykształcenie w kierunkach: elektromonter, elektrotechnik, elektryk i pokrewne dziedziny?

Jeśli tak to dobrze się składa.

Firma będąca liderem na rynku produkcji stali ma pracę właśnie dla Ciebie.

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym 8 00-16 30
  • systemy bonusowe
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • owoce dla pracowników
  • imprezy integracyjne

zadania

  • montaż, konserwacja, wykonywanie napraw maszyn, urządzeń elektrycznych i sieci elektroenergetycznych
  • diagnozowanie stanu technicznego serwisowanych urządzeń
  • kontrolowanie jakości wykonywanej pracy
  • prace manualne wymagające ogólnej dobrej sprawności fizycznej, spostrzegawczości oraz skrupulatności.

oczekujemy

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe techniczne (elektromonter, elektrotechnik, elektryk i pokrewne dziedziny)
  • uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych oraz sieci energetycznych
  • uprawnienia SEP
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolności manualnych
  • chęci oraz motywacji do pracy