elektromonter, cieszyn

lokalizacja
cieszyn, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika kasolik+48 605302604
numer referencyjny
/702/07/2019/MK - 59843

opis stanowiska

Chcesz pracować u lidera w swojej branży? Firma z 70-letnim doświadczeniem w branży górniczej poszukuje elektromonterów.

oferujemy

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia stałego przez Klienta
  • możliwość korzystania z Pakietu Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy)

zadania

  • montaż urządzeń elektrycznych oraz energetycznych
  • kontrola jakości produktu
  • zapewnienie produkcji zgodnie z wyznaczonymi standardami jakościowymi i ilościowymi

oczekujemy

  • wykształcenie zawodowe o kierunku elektronik i/lub elektro-mechanik
  • znajomość procesów: montażu podzespołów, zespołów i wyrobów, urządzeń elektrycznych i energetycznych przy wykorzystaniu narzędzi o napędzie elektrycznym, pneumatycznym
  • gotowość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań