elektromonter, mikołów

lokalizacja
mikołów, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka gwardecka+48 697200822
numer referencyjny
/214/02/2021/AG - 68074

opis stanowiska

Szukasz pracy jako elektromonter? Firma specjalizująca się w produkcji transformatorów poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektromonter!

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w całości odprowadzanymi składakami ZUS oraz płatnym urlopem
  • pracę w systemie III zmianowym (6.00 - 14.00 , 14.00 - 22.00, 22:00-6:00)
  • stawka miesięczna 3000 zł brutto , a po okresie 3 miesięcy 3200 zł brutto
  • do 700 zł brutto premii
  • dobrą atmosferę pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet Randstad Plus, karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kin i restauracji

zadania

  • wykonywanie operacji technologicznych na stanowisku montażu
  • montaż transformatorów zgodnie z wymogami
  • kontrola używanych komponentów do produkcji oraz stanów stosowanych narzędzi

oczekujemy

  • umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej
  • mile widziane doświadczenie
  • motywacji do pracy, sumienności, dokładności
  • zaangażowania
  • chęci rozwoju oraz stabilnego zatrudnienia
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • dokładności i kontroli pracy własnej