elektromonter, rybnik

lokalizacja
rybnik, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
19.00 - 20.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
10
doświadczenie
12-24 miesiące

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

justyna nowak+48 697170383
numer referencyjny
/320/11/2018/JN - 55155

opis stanowiska

Szukasz pracy? Jesteś gotowy do wyjazdów delegacyjnych? Nic prostszego - aplikuj!

Do firmy zajmującej się instalacjami elektrycznymi poszukujemy elektromonterów.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 20 zł brutto/h + premie ok. 20-30%
  • pracę stacjonarnie w Rybniku na jedną zmianę 6-14 lub w delegacjach (dodatkowo płatne)
  • możliwość rozwoju i nauki nowych umiejętności
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie dla osób posiadających prawo jazdy kat. B (dla osób nie posiadających prawa jazdy zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę)

zadania

  • montaż instalacji elektrycznych
  • wyjazdy w delegacjach (dodatkowo płatne)
  • obsługa elektronarzędzi oraz narzędzi pomiarowych
  • precyzyjne wykonywanie obowiązków

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy wyjazdowej jak i na miejscu
  • uprawnienia SEP do 1kv