elektromonter, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja wietecka+48 663543304
numer referencyjny
/558/03/2021/PW - 69046

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie na stanowisku elektromontera ? Szukasz stabilnej pracy ? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy i Aplikuj !

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę na pełen etat w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia / zdobywanie uprawnień
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

zadania

  • montaż urządzeń sterowniczych i rozdziału energii elektrycznej
  • testowanie urządzeń sterowniczych i rozdziału energii elektrycznej

oczekujemy

  • wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu elektrycznym
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromontera, elektryka lub automatyka
  • wiedza i umiejętności z zakresu elektrotechniki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • znajomość programowania sterowników PLC będzie atutem
  • uprawnienia SEP do 1 kV będą atutem
  • znajomość przepisów norm PN-EN 61439-1 i UL 508A będzie atutem
  • umiejętność pracy w zespole