elektronik obszaru, belsk duży

lokalizacja
belsk duży, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

anna maślak+48 697 660 347
numer referencyjny
/150/03/2019/AM - 57187

opis stanowiska

Jeśli chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży FMCG . Masz doświadczenie na stanowisku Elektronika i doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Ta praca jest dla Ciebie. Aplikuj!

oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku technicznym
  • Pracę w dynamicznym zespole, w szybko rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • Praca w ciekawym miejscu i przyjemnej atmosferze
  • Praca w Belsku Dużym

zadania

  • Praca w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Nadzór nad pracą linii produkcyjnych
  •  Usuwanie awarii oraz utrzymywanie ciągłości ruchu
  • Wykonywanie przeglądów, remontów i modernizacji
  • Współpraca z technicznymi firmami zewnętrznymi
  • Opcjonalne zarządzanie zespołem do 5 osób

oczekujemy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu sterowników PLC
  • uprawnienia SEP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Silna motywacja do pracy i umiejętność analizowania zagadnień technicznych
  • Otwartość do pracy zmianowej
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole