elektronik, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aneta pawlik-jackiewicz+48 665304204
numer referencyjny
/526/03/2019/APBeta - 57532

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na utrzymaniu ruchu? A może chcesz pracować w firmie, która jest wiodącym producentem komponentów złączy elektrycznych do urządzeń przemysłowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego? Świetnie! Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta
  • dodatki do wynagrodzenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych a w nim m.in: dopłaty do wypoczynku, paczki na święta dla dzieci
  • kurs języka obcego

zadania

  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń w obszarze produkcji
  • koordynacja i prowadzenie bieżących napraw
  • prowadzenie okresowych przeglądów maszyn i instalacji elektronicznych
  • diagnozowanie oraz analiza przyczyn awarii w urządzeniach elektronicznych oraz ich zapobieganie
  • konserwacja maszyn i opieka nad ich stanem technicznym

oczekujemy

  • uprawnień SEP do 1kV
  • wykształcenia średniego kierunkowego (elektronik, elektryk, elektromechanik)
  • doświadczenia w obszarze Utrzymania Ruchu
  • doświadczenia w naprawach elektronicznych maszyn
  • doświadczenia w elektronice cyfrowej i analogowej
  • dobrej znajomości czytania schematów elektronicznych