elektronik, rybnik

lokalizacja
rybnik, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

natalia matysiak+48 695951352
numer referencyjny
/628/04/2021/NM - 69832

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku elektronika? chcesz poszerzać swoje kompetencje zawodowe? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy. Wyślij nam swoje CV!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie podstawowe 3400-4700 brutto uzależnione od doświadczenia
  • indywidualne premie miesięczne
  • wczasy pod gruszą, prywatną opiekę medyczną, OK system
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00)
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • pracę od zaraz w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • utrzymanie ruchu działów produkcyjnych zakładu
  • tworzenie planów przeglądów urządzeń, dokumentacji do utrzymania maszyn i urządzeń
  • konserwacja i naprawy urządzeń elektroniki i automatyki
  • analiza bieżących problemów
  • dbanie o bezpieczeństwo, przestrzeganie procedur oraz instrukcji

oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego zawodowego lub średniego technicznego (elektronika, automatyka)
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej, rysunków oraz schematów
  • znajomość urządzeń oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • uprawnień SEP do 1 KV
  • umiejętnosci diagnozowania i rozwiązywania problemów