elektrotechnik, helmond

lokalizacja
helmond, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

maja rudzka+48 501324456
numer referencyjny
/354/08/2018/MS - 53384

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy jako elektrotechnik? Znasz komunikatywnie język angielski?

Wyjedź z nami do Holandii, rozwijaj swoje umiejętności i zarabiaj w euro!

Rekrutacja na stanowisko techniczne

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem czołowej agencji w Holandii: Randstad Holandia
  • bardzo atrakcyjną stawkę godzinową oraz dodatki zmianowe
  • wsparcie w zakwaterowaniu
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy

zadania

  • praca w środowisku produkcyjnym
  • diagnoza i naprawa usterek w maszynach
  • analiza ewentualnych awarii
  • konserwacja instalacji elektrycznych i silników
  • raportowanie działań

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenia kierunkowego
  • znajomości języka angielskiego w mowie oraz w piśmie - w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację
  • prawa jazdy (zapewniamy samochód służbowy)
  • dyspozycyjności do wyjazdu za granicę na min. pół roku

Oferta pracy tymczasowej