elektryk / automatyk, mszczonów

lokalizacja
mszczonów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

damian bożek+48 501331556
numer referencyjny
/230/03/2019/DB - 57262

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów
  • Szansę rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji i szeroki pakiet szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze na czas

zadania

  • Modernizacja i optymalizacja istniejących systemów sterowania
  • Usuwanie zakłóceń i awarii sterowania
  • Rejestracja wydarzeń na maszynach (historie pracy) oraz wykonywanych czynności
  • Udział w pracach o charakterze remontowym i modernizacyjnym
  • Wykonywanie konserwacji, przeglądów, remontów
  • Wykonywanie inspekcji w zakresie sprawności zabezpieczeń elektrycznych i mechanicznych

oczekujemy

  • Wykształcenie średnie o kierunku automatyka, elektryka lub pokrewnym
  • Uprawnienia energetyczne E1 , E2
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu posługiwania się narzędziami UTR.
  • Praktyczna wiedza z zakresu automatyki hydraulicznej i pneumatyki
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Praktyczna wiedza z zakresu rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość procesów technologicznych i dokumentacji technicznej
  • Znajomość specyfiki, eksploatacji urządzeń i maszyn linii technologicznej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu