elektryk (szafy sterownicze), hengelo

lokalizacja
hengelo, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

elzbieta milewska+48 605 124 649
numer referencyjny
/562/10/2018/MS - 54718

opis stanowiska

Szafy sterownicze nie mają przed Tobą tajemnic? Posługujesz się swobodnie językiem angielskim?

Wyjedź z nami do Holandii, rozwijaj swoje umiejętności i zarabiaj w euro!

Rekrutacja na stanowisko techniczne

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem czołowej agencji w Holandii: Randstad Holandia
  • bardzo atrakcyjną stawkę godzinową oraz dodatki zmianowe
  • wsparcie w zakwaterowaniu
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy

zadania

  • podłączanie szaf sterowniczych i paneli kontrolnych.
  • montaż tras kablowych

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • prawa jazdy (zapewnione samochody służbowe)
  • dyspozycyjności do wyjazdu za granicę na min. pół roku

Zapraszamy do aplikowania!