elektryk utrzymania ruchu, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

mirella chołda+48 667450230
numer referencyjny
/684/04/2021/MC - 69882

opis stanowiska

Dwukrotny laureat rankingu miesięcznika Forbes dla najszybciej rozwijającej się firmy poszukuje wykwalifikowanego: Elektryka Utrzymania Ruchu

Stabilna praca na lata u dolnośląskiego lidera branży chemicznej - firmy z 70-letnią tradycją!

Lokalizacja: Wrocław

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia - od 4000 do 8000 złotych brutto miesięcznie;
  • masz uprawnienia SEP do 20 kV? - otrzymasz specjalny dodatek finansowy;
  • dodatki za pracę w niedziele i dni świąteczne oraz ekstra dodatek za pracę w nocy - 40% stawki godzinowej;
  • pracę w stabilnej firmie o wieloletniej tradycji - laureata nagrody Diament Miesięcznika Forbes dla najlepiej rozwijającej się firmy w 2012 i 2015 roku;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

zadania

  • kompleksowe utrzymanie ciągłości pracy zakładu produkcyjnego – usuwanie awarii, działania prewencyjne;
  • zapewnienie wsparcia technicznego dla służb utrzymania ruchu i inwestycji;
  • aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń;

oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego - najlepiej elektryk
  • uprawnień SEP eksploatacyjnych do 1 kV
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym 8-godzinnym
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane: uprawnienia SEP do 20 kV, znajomość sterowników PLC, wiedza z zakresu pneumatyki i automatyki przemysłowej