elektryk w dziale testów, gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna czerwińska+48 785620039
numer referencyjny
/17/08/2019/AC - 59872

opis stanowiska

Posiadasz uprawnienia SEP i chcesz się rozwijać w renomowanej firmie gdzie zdobędziesz cenne doświadczenie? Właśnie poszukujemy:

Technika działu testów/elektryka

Nasz klient specjalizuje się w trzech branżach, do których zalicza się technikę kuchenną, produkcję urządzeń do dużych sieci restauracyjnych oraz produkcję zautomatyzowanych maszyn do kawy.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (firma oferuje zatrudnienie na długi okres czasu!),
  • wynagrodzenie: 21 zł brutto/h +możliwość wypracowywania dodatkowo płatnych nadgodzin,
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia, doszkolenia posiadanych umiejętności,
  • branie udziału w wewnętrznych szkoleniach,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

zadania

  • przygotowanie oraz przeprowadzenie testów zgodnie ze specyfikacją,
  • pracę na schematach elektrycznych.

oczekujemy

  • aktualnych uprawnień SEP do 1 kV,
  • mile widziane doświadczenie bądź wykształcenie związane z zawodem elektryka,
  • gotowości do pracy w systemie III-zmianowym,
  • sumienność, rzetelność, gotowość do podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu,
  • umiejętności pracy w grupie.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zadzwoń 501 331 944 i opowiemy Ci o szczegółach!