elektryk w utrzymaniu ruchu, biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

iwona jaroszewicz+48 501324897
numer referencyjny
/379/09/2018/IJ - 63561

opis stanowiska

Nowa praca czeka na Ciebie!

Wykorzystaj swoją wiedzę z obszaru elektryki

Nie masz jeszcze doświadczenia? wszystkiego Cię nauczymy!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio z zakładem pracy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie do 6500 brutto
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport, bezpieczenie na życie, platforma benefitowa)

zadania

  • utrzymywanie ciągłości pracy urządzeń
  • wykonywanie przeglądów, napraw maszyn i urządzeń
  • usuwanie bieżących awarii

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym (elektryka, elektromechanika, mechatronika)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP