elektryk, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

dominika rak+48 693470027
numer referencyjny
/73/03/2019/DR - 57121

opis stanowiska

Jesteś specjalistą w zakresie elektryki? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności? Mamy dla Ciebie ofertę w branży automotive! Nie zastanawiaj się i prześlij do nas swoje CV!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • pracę w miejscu z dobrym dojazdem DK88 lub autobusem KZK-GOP
  • atrakcyjne benefity m.in karta OK System(tańsze bilety do kina, karnety na siłownie)

zadania

  • zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych w zakresie sterowania, układów automatyki i instalacji elektrycznych
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • okresowe przeglądy maszyn i urządzeń oraz ich instalacja

oczekujemy

  • minimum podstawowa znajomość programowania Fanuc i/lub Allen Bradley
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń - SEP do 1 kV
  • chęci i motywacji do pracy