elektryk, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja polusik+48 691360148
numer referencyjny
/268/04/2019/PP - 57934

opis stanowiska

Jesteś elektrykiem?Chcesz poszerzać swoje kompetencje zawodowe? Rozpocznij pracę z najlepszą w swojej branży firmą w regionie. Nie czekaj- wyślij nam swoje CV!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe do 4000 brutto
  • premie miesięczne do 10%
  • dofinansowanie do posiłków 180 zł
  • pakiet socjalny (min. opieka Medyczna)
  • pracę w systemie jednozmianowej od poniedziałku do piątku (6:00-14:20)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę od zaraz
  • możliwość wyjazdów w delegacje

zadania

  • montaż instalacji i urządzeń elektrycznych
  • montaż warsztatowy szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych

oczekujemy

  • wykształcenia średniego elektrycznego
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • uprawnień SEP do 1kV
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie elektryka
  • chęci do pracy