elektryk, krapkowice

lokalizacja
krapkowice, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/579/09/2018/KK - 54181

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? Praca to nie tylko obowiązek, ale również Twoja pasja?

Jeżeli tak to szukam właśnie Ciebie!

Zostań częścią zespołu jednej z największych firm na Opolszczyźnie!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie
  • umowa o pracę
  •  bogaty pakiet socjalny, w tym karta Multisport, zajęcia i wydarzenia sportowe, wyjścia integracyjne na kręgle, imprezy firmowe, dofinansowanie do "wczasów pod gruszą", itp.
  • ciekawe i samodzielne stanowisko
  • nowoczesny park maszynowy, dający możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

zadania

  • dbanie o stan techniczny urządzeń
  • naprawa pojawiających się usterek
  • utrzymanie i monitorowanie pracy obsługiwanych maszyn w celu zapewnienia odpowiedniej jakości produktów
  • kontrola parametrów procesu oraz ich analiza
  • prowadzenie dokumentacji procesowej

oczekujemy

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie
  • uprawnienia SEP G1 (mile widziane pow. 1kV)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (I-III)
  • obsługa komputera