elektryk, międzyrzecz

lokalizacja
międzyrzecz, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

natalia maszkiewicz+48 665303009
numer referencyjny
/81/10/2018/NM - 54266

opis stanowiska

Jesteś doświadczonym elektrykiem ?

Chcesz się szkolić i zdobywać nowe umiejętności ?

Dla dużej firmy produkcyjnej poszukujemy:

Elektryka

oferujemy

  • umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym (3 miesiące)
  • stabilna praca w nowoczesnym zakładzie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w systemie dwuzmianowym
  • inwestowanie w wiedzę, bezpłatne szkolenia
  • perspektywa rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów

zadania

  • bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń
  • zapewnianie prawidłowości działania linii produkcyjnych pod względem automatyki i elektryki
  • udział w okresowych przeglądach maszyn i urządzeń, konserwacja, modernizacja
  • analiza awarii i wprowadzanie ulepszeń

oczekujemy

  • średnie wykształcenie o specjalności - elektrotechnika, automatyka
  • doświadczenie zawodowe - 3 lata
  • uprawnienia SEP do 1 KV
  • praktyczna umiejętność naprawy elektrycznych układów sterowania oraz diagnostyki układów automatyki przemysłowej i zasilania
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

Jesteś zainteresowany ofertą ?

Zadzwoń lub wyślij sms o treści: Elektryk pod numer 665 303 009