elektryk, nysa

lokalizacja
nysa, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta molek+48 697504647
numer referencyjny
/541/03/2021/MM - 68999

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka?

Szukasz pracy z konkurencyjnym wynagrodzeniem?

Liczysz na długofalową współprace i stabilne zatrudnienie?

Trafiłeś/aś idealnie! Mamy dla Ciebie pracę. Wyślij nam swoje CV!

oferujemy

·        zatrudnienie bezpośrednio prze firmę w oparciu o umowę o pracę

·         perspektywę stabilnej i długotrwałej współpracy

·         atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

·         zapewnienie sprawności stanu technicznego linii produkcyjnej,

·         wykonywanie napraw, konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń,

·         modernizacja urządzeń i maszyn produkcyjnych

·         wdrażanie rozwiązań technicznych usprawniających pracę maszyn

oczekujemy

·         mile widziane uprawnienia SEP,

·         mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

·         doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu

·         gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym