elektryk, słupsk

lokalizacja
słupsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/310/10/2017/AT - 47209

opis stanowiska

Zaczynasz jako elektryk? Szukasz pracy, a masz uprawnienia SEP? Aktualnie dla naszego klienta firmy SCANIA poszukujemy elektryków!

oferujemy

  • NOWA ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!
  • umowa o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop),
  • możliwość długofalowej współpracy(istnieje możliwość zatrudnienia bezpośrednio w SCANIA),
  • szansa na rozwój – szkolenia pracownicze,
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty na zakupy),

zadania

  • montowanie na podstawie schematów elektrycznych,

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie zawodowe,
  • uprawnienia SEP,
  • sumienność, rzetelność,
  • umiejętność pracy w grupie,

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami już dziś ! Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "Praca Słupsk elektryk"; pod numer telefonu 501 331 944 oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!