elektryk, starachowice

kontakt w randstad
milena grunt -695 952 834, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/614/06/2018/MG - 52302

opis stanowiska

Posiadasz wiedzę praktyczną z zakresu elektryki/automatyki? Chcesz się rozwijać i uczyć w tym kierunku? Zgłoś się do nas już dziś! Czeka na Ciebie praca w znanej i cenionej organizacji.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko ELEKTRYK.

oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie
  • motywujący system premiowy
  • umowa na pełny etat
  • możliwość przejścia w struktury firmy
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Randstad Plus umożliwiające opiekę medyczną, oferującą kartę sportową, zniżki na zakupy online, do kina, restauracji i inne udogodnienia.

zadania

  • Nadzorowanie i konserwacja maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie awarii i ich usuwanie
  • Nadzór nad działaniem instalacji wyciągowych i odpylających oraz centralnego ogrzewania.
  •  Modernizowanie i remonty maszyn i urządzeń
  • Przestrzeganie zasad i procedur

oczekujemy

  • Wiedza z zakresu elektryki,automatyki
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 Kv
  • Gotowość do zrobienia uprawnień elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy zmianowej

Zainteresowane osoby proszę o przesyłani aplikacji przez formularz.