elektryk, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

milena grunt+48 695 952 834
numer referencyjny
/451/10/2018/MG - 54614

opis stanowiska

Posiadasz praktyczną znajomość zagadnień elektryki samochodowej ? Chcesz się rozwijać w tym kierunku? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy . Aplikuj do nas już dziś !

Poszukujemy pracowników na stanowisko ELEKTRYK.

oferujemy

  • Umowa o pracę tymczasową (umowa w pełni oskładkowana!)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Gwarancja wypłaty na czas
  • Pracę w systemie I-zmianowym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod strukturami firmy

zadania

  • Rozpoznawanie problemów elektrycznych
  • Montowanie,naprawa instalacji elektrycznych w samochodach ciężarowych
  • Wykonywanie przeglądów samochodów,maszyn i urządzeń
  • Konserwacja pojazdów , maszyn i urządzeń w zakresie elektryki i elektroniki
  • Dbałość o sprzęt

oczekujemy

  • Praktycznej znajomości technologii napraw samochodów ciężarowych
  • Znajomości zagadnień elektryki samochodowej
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku elektryk/elektromechanik
  • Zaangażowania, dokładności, chęci do pracy

Zainteresowane osoby proszę o aplikowanie przez formularz.