elektryk, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

milena zapała+48 695952834
numer referencyjny
/206/03/2019/MG - 57240

opis stanowiska

Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu elektryki/elektroniki ? Chcesz się rozwijać i uczyć w tym kierunku? Zgłoś się do nas już dziś! Czeka na Ciebie praca w znanej i cenionej organizacji.

Poszukujemy od zaraz pracowników na stanowisko elektryk.

oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zarobków +premie
  • Umowa na pełny etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenia

zadania

  • Usuwanie awarii/usterek elektrycznych maszyn
  • Wykonywanie czynności konserwujących i remontowych przy układach elektrycznych,elektronicznych
  • Aktywny udział przy przeglądach urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Przestrzeganie zasad i procedur

oczekujemy

  • wykształcenie minimum średnie techniczne kierunkowe
  • uprawnienia SEP-warunek konieczny
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki/elektroniki
  • znajomość instalacji technicznych
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych-zasilania i sterowania
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Zainteresowane osoby proszę o przesyłani aplikacji przez formularz.