elektryk, topola wielka

lokalizacja
topola wielka, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra wroniszewska+48 48663541742
numer referencyjny
/451/04/2021/AW - 69659

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy? Mamy coś dla Ciebie!

Praca jako elektryk u jednego z naszych klientów w Topoli Wielkiej.

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • przejrzysty system wynagrodzeń (premie miesięczne, roczne);
  • wynagrodzenie minimum 4500 zł brutto/ miesięcznie
  • szeroką ofertę benefitów: wczasy pod gruszą, Sodexo, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport

zadania

  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych;
  • przeprowadzanie konserwacji oraz naprawa układów automatyki;
  • wykonywanie pomiaru prób po montażu i naprawa instalacji maszyn i urządzeń elektrycznych oraz ocena ich stanu technicznego;
  • lokalizowanie i usuwanie usterek w układach elektrycznych, sterowania i automatyki;

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego w zakresie utrzymania ruchu, konserwacji, napraw i remontów maszyn, urządzeń przemysłowych i instalacji elektrycznych;
  • aktualnego świadectwa kwalifikacyjne SEP (min. 1kV max 15kV) w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych;
  • wiedzy z zakresu podstaw automatyki i miernictwa elektrycznego;
  • praktycznych umiejętności czytania i analizowania schematów elektrycznych;
  • dyspozycyjności do pracy II zmianowej