elektryk, waregem

lokalizacja
waregem, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra węgorowska+48 501 201 414
numer referencyjny
/225/02/2019/AW - 56675

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy jako elektryk? Chcesz spróbować pracy za granicą, ale nie znasz języka?

Nic nie stoi na przeszkodzie - wyjedź z nami do Belgii, rozwijaj swoje umiejętności i zarabiaj w euro!

Rekrutacja na stanowisko techniczne.

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem czołowej agencji w Belgii: Randstad Belgia
  • stawkę godzinową od 12,28 euro brutto za godzinę (w zależności od doświadczenia)
  • wsparcie w zakwaterowaniu
  • możliwość nawiązania stałej współpracy

zadania

  • montaż instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych oraz instytucjach (typu szpital, szkoła, biuro)
  • montaż i podłączanie do sieci gniazdek elektrycznych, kamer, czujników ruchu, dymu itp.
  • praca wewnątrz i na zewnątrz budynku

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • dyspozycyjności do wyjazdu za granicę na minimum 6 miesięcy
  • prawa jazdy i własnego auta