export manager, wieleń

lokalizacja
wieleń, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia pawłowska+48 605 262 708
numer referencyjny
/363/12/2018/PB - 55791

opis stanowiska

Chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe? Praca z klientami zagranicznymi jest ci bliska? Pracuj u znanego producenta z branży FMCG!

oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w branży FMCG
  • Duże możliwości rozwoju i pracę na różnych rynkach
  • Możliwość pracy z klientem zagranicznym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej(home office),siedziba zlokalizowana w północno-zachodniej części wielkopolski
  • Stabilne warunku zatrudnienia (umowa o pracę)

zadania

  • Realizacja działań sprzedażowych i rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Bieżące monitorowanie rynku, analiza konkurencji
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

oczekujemy

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów z branży FMCG
  • Umiejętności pozyskiwania nowych klientów na rynkach zagranicznych
  • Gotowości do odbywania wyjazdów służbowych
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych
  • Determinacji w osiąganiu założonych celów
  • Znajomość języka angielskiego oraz drugiego obcego języka będzie dodatkowym atutem