export specialist, olsztyn

lokalizacja
olsztyn, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

dominika horbacz+48 605133142
numer referencyjny
/78/08/2019/DH - 60039

opis stanowiska

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne, międzynarodowe środowisko pracy
  • atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny

zadania

Na tym stanowisku będziesz będziesz wspierać biznes specjalistyczną wiedzą w dziedzinie importu/eksportu, dbając o przestrzegamy wszystkich niezbędnych przepisów i wykorzystywanie możliwości międzynarodowego przepływu procesów. Będziesz również zarządzać wdrażaniem globalnych inicjatyw dotyczących zmian procesów transportowych w ramach klastra.

Główne obowiązki:

  • organizowanie wysyłek eksportowych, w tym organizacja transportu
  • przygotowywanie dokumentów przewozowych
  • monitorowanie przepływu towarów - do etapu dostawy produktu do klienta zagranicznego
  • Informowanie raportów do biur handlowych i innych spółek rynkowych w ramach grupy, dotyczących zamówień eksportowych i rozwiązywania wszelkich problemów
  • Pomoc w zarządzaniu importem gotowych produktów i innych materiałów
  • Monitorowanie nowych przepisów (np. Przepisów dotyczących podatku VAT), które wchodzą w życie pod kątem zgodności i ewentualnych ulepszeń w obszarze transportu

oczekujemy

  • 4-letniego doświadczenia operacyjnego (eksport / import)
  • wykształcenia wyższego
  • znajomości dokumentów wykorzystywanych w transporcie
  • doświadczenia we współpracy z zagranicznymi rynkami, preferowane rynki wschodnie
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego i rosyjskiego