finance & accounting specialist, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka skuczyńska+48 697200438
numer referencyjny
/537/02/2021/AS - 68393

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze księgowości i kontrolingu? Chcesz mieć realny wpływ na podejmowane decyzje biznesowe w firmie farmaceutycznej i zależy Ci na ścisłej współpracy z analitykiem finansowym w celu przygotowywania comiesięcznych raportów? Ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres około 12 miesięcy, z możliwą opcją przedłużenia (opłacane składki ZUS, płatny urlop) przez Randstad
  • pakiet benefitów Randstad PLUS: prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy w atrakcyjnej cenie, zniżki na zakupy online
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowej firmie, z profesjonalnym i doświadczonym zespołem

zadania

  • analiza bilansowa, uzgadnianie oraz śledzenie rzeczywistych kosztów w porównaniu z zatwierdzonym budżetem
  • przygotowanie szczegółowych raportów oraz koordynacja zamknięcia miesiąca
  • księgowanie środków trwałych, weryfikacja sald
  • wspieranie procesów sprawozdawczości (w tym sprawozdawczość podatkowa i podatek pośredni)
  • pomoc w kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do zamknięcia roku i przygotowania sprawozdań
  • koordynacja oraz wsparcie zespołu przy audytach wewnętrznych
  • wsparcie analityczne i strategiczne w podejmowaniu decyzji biznesowych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (ekonomia/finanse/rachunkowość/podatki)
  • min. 2 letniego doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku w dziale finansowym
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel), mile widziana znajomość programu SAP
  • dokładności i systematyczności w działaniu