finance and accounting manager, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/5/03/2020/MA - 62998

opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży technicznej, poszukujemy osoby na stanowisko - finance and accounting manager

oferujemy

  • możliwość uczestniczenia w podejmowaniu kluczowych decyzji dla biznesu
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • pracę w międzynarodowej spółce z ugruntowaną pozycją na rynku
  • partnerską współpracę z zarządem

zadania

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy, czynny udział w podejmowaniu kluczowych decyzji dla organizacji
  • zarządzanie płynnością finansową i ryzykiem walutowym
  • ocenianie ryzyka finansowego inwestycji
  • odpowiedzialność za sporządzanie sprawozdań finansowych,budżetów,prognoz, sprawozdań okresowych i rocznych
  • przygotowywanie analiz i raportów finansowych na potrzeby zarządu i grupy kapitałowej
  • kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi
  • zarządzanie sprawozdawczością w firmie
  • zarządzanie zespołem księgowym

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego(finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • doświadczenie na stanowisku - główny/a księgowy/a
  • doświadczenia w zarządzaniu finansami spółki zatrudniającej powyżej 100 pracowników
  • znajomości języka angielskiego na poziomie C1
  • proaktywności w działaniu
  • analitycznego myślenia
  • wysoko rozwiniętych umiejętności managerskich