finance manager, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

żywia grzesik+48 663501701
numer referencyjny
/648/04/2021/ŻG - 69851

opis stanowiska

Rozglądasz się na nowymi perspektywami rozwoju? Nie masz problemu w komunikacji w języku angielskim? Nasz Klient to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która z pewnością da Ci możliwość nabycia ciekawych doświadczeń w świecie finansów. Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • umowa o pracę na cały etat
  • praca od zaraz
  • hybrydowy model pracy
  • praca w stabilnej finansowo firmie, z doświadczonym zespołem specjalistów
  • udział w różnorodnych projektach
  • komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji Katowic
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • darmowe lekcje angielskiego
  • darmowe bilety na imprezy sportowe
  • finansowane szkolenia, konferencje i wydarzenia
  • dofinansowanie dla Bistro zlokalizowanego w siedzibie firmy
  • Chill Out Room, codziennie świeże owoce i dobra kawa w towarzystwie
  • dostęp do programu premii za polecenie

zadania

  • przygotowywanie raportów i analiz dla Top Managementu
  • udział w tworzeniu krótko i długoterminowych strategii finansowych
  • współpraca z audytorami
  • udział w przygotowaniu budżetu
  • odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów oraz ich optymalizację
  • nadzór nad procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi
  • wspomaganie CFO w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw finansowych
  • ocena ryzyka finansowego i handlowego
  • ocena rentowności obszarów działania spółki,
  • implementacja zmian w obszarze finansów
  • kontrola biznesowa finansowa i wewnętrzny controlling
  • sporządzanie analiz biznesowych, planowanie
  • prognozowanie finansowe
  • utrzymywanie kontaktów z instytucjami finansowymi

oczekujemy

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)