finance manager, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/66/11/2019/MA - 61337

opis stanowiska

Jeśli posiadasz doświadczenie w branży outsourcingowej, lubisz zarządzać relacjami z klientem oraz prowadzonymi procesami, to jest to praca dla Ciebie!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • premię za wyniki
  • możliwość pracy w organizacji otwartej na zmiany i usprawnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, ubezpieczenie lekowe)

zadania

  • prowadzenie nadzoru nad prawidłowym, terminowym, kompleksowym wykonywaniem usług przez spółkę
  • weryfikacja zakresu obsługi prowadzonej przez spółkę dla klienta
  • badanie satysfakcji klienta
  • uczestniczenie w spotkaniach z Zarządem oraz kluczową kadrą klienta
  • monitorowanie współpracy z klientami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi
  • uczestniczenie w projektach realizowanych dla klienta oraz inicjowanie nowych projektów dla klienta
  • organizacja i prowadzenie procesów Due Diligence
  • prowadzenie procesu wyceny, tworzenia oferty i budowania umów SLA
  • wsparcie klienta i rozwiązywanie zagadnień merytorycznych z obszaru finansów

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego w kierunkach ekonomicznych i pokrewnych
  • 3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy
  • doświadczenia w pracy w firmach zajmujących się outsourcingiem
  • umiejętności budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • znajomości ustawy o rachunkowości oraz MSSF i MSR
  • znajomości przepisów z zakresu podatków
  • umiejętności takich jak: myślenie procesowe, prowadzenie przeglądów organizacyjno-procesowych, umiejętność prowadzenia projektów Due Diligence
  • znajomości języka angielskiego - poziom B2
  • posiadanie certyfikatu Biegłego Rezydenta oraz uprawienia ACCA - mile widziane