food and drink manager, zakopane

lokalizacja
zakopane, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Hotelarstwo, Turystyka

kontakt w randstad

michalina daszkiewicz+48 605307907
numer referencyjny
/422/10/2018/MD - 54586

opis stanowiska

jedna z największych i najdynamiczniej rozwijających się sieci hotelowych na świecie. ponad 1000 hoteli w ponad 100 lokalizacjach. już niebawem nowa inwestycja hotelowa w Zakopanem, a wraz z nią nowe możliwości rozwoju. czujesz głód wyzwań zawodowych? zapoznaj się z ofertą i aplikuj

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • szkolenia, możliwość podnoszenia swoich umiejętności
  • możliwość uczestniczenia w nowym projekcie

zadania

  • rozwijanie i wdrażanie planu marketingowego i strategii biznesowej hotelu związanego z obszarem food and drink w celu zapewnienia satysfakcji gości, a także zwiększenia sprzedaży
  • monitorowanie rynku spożywczego i zapewnienie atrakcyjności oferty gastronomicznej hotelu
  • odpowiedzialność za tygodniowe kontrole żywności i napojów
  • kontrola i analiza kosztów
  • zarządzanie i koordynacja w zakresie cen i przygotowania menu, napojów, karty win

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej
  • znajomości procedur związanych z żywnością i napojami
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Prosimy o wysłanie CV w języku angielskim