frezer cnc, mikołów

lokalizacja
mikołów, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

amadeusz bański+48 605262394
numer referencyjny
/158/10/2018/AB - 54343

opis stanowiska

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy jak operator frezarek sterowanych numerycznie i chcesz się rozwijać. Nie czekaj APLIKUJ JUŻ TERAZ!!

oferujemy

  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

zadania

  • programowanie frezarki CNC zgodnie z dokumentacją techniczną
  • ustawianie maszyn
  • kontrolowanie pomiarów
  • dokonywanie przeglądów oraz utrzymywanie maszyn w czystości

oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy z frezarkami CNC
  • znajomości środowiska Fanuc
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym