frezer, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

jolanta kubiczek+48 +600577245
numer referencyjny
/14/05/2021/JK - 69900

opis stanowiska

Szukasz pracy? Producent wysokiej jakości nowoczesnych wyrobów medycznych poszukuje pracownika na stanowisko frezera. Czekamy na Twoją aplikację!

oferujemy

·        umowę o pracę tymczasową ( opłacane składki ZUS, płatne urlopy)

·        stabilne zarobki zawsze na czas

·        możliwość szybkiego przejścia w struktury firmy

·        pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym (6-14-22)

WOLNE WEEKENDY

·        dodatki kodeksowe za pracę w godz. nocnych

·        możliwość rozwoju i szkoleń wewnątrz firmy

·        atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych Randstad Plus (m.in.

dodatkowa opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe)

zadania

·        pełna obsługa, przezbrajanie i ustawianie konwencjonalnych frezarek do

gwintu oraz frezarek uniwersalnych

·        obsługa szlifierki do ostrzenia narzędzi

·        wykonywanie pomiarów

·        wykonywanie bieżących czynności związanych z obsługą maszyn

oczekujemy

·        mile widziane 2 letnie doświadczenie w zakresie obsługi maszyn do

obróbki skrawaniem

·        dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym

·        zmysłu technicznego oraz zdolności manualnych

·        zaangażowania i motywacji do pracy