front-end developer w zespole scrum, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna janas-łukasik 501-327+48 680
numer referencyjny
/411/08/2019/AJ - 60203

opis stanowiska

Naszym klientem jest jedna z największych firm z branży energetycznej, Obecnie do jednego z zespołów Srcumowych poszukujemy Frond-End Developera.

oferujemy

  • praca w jednej z największych firm z branży energetycznej
  • miła atmosfera w miejscu pracy, wyjazdy integracyjne
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • możliwość dołączenia do zespołu Scrum
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i rozwiązań
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • home office 6 dni w miesiącu

zadania

  • praca w zespole Srumowym
  • współpraca z Development Team, Scrum Master, Product Owner
  • opracowywanie i utrzymywanie rozwiązań frontend-wych w zakresie customer and contract management portal

oczekujemy

  • znajomość HTML5, JS, CSS3; Angular 2+ oraz Redux
  • doświadczenie w Scrum; GIT, CI i CD
  • znajomość wzorców projektowania
  • dbałość o najwyższą jakość oferowanych rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy zespołowej, dobra komunikacja
  • chęć poznawania nowych technologii
  • doświadczenie w pracy z  VSTS (Visual Studio Team Services) oraz Azure będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w automatyzacji testów
  • znajomość  UX będzie dodatkowym atutem