front-end developer, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)

kontakt w randstad

anita wójcik+48 501 324 657
numer referencyjny
/327/08/2018/AW - 53389

opis stanowiska

Jeśli Twoim celem jest praca w mniejszej firmie, z rodzinną atmosferą, zaaplikuj!

oferujemy

  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, zajęcia językowe, strefa relaksu, ubezpieczenie grupowe itp.)
  • możliwości rozwoju poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach
  • elastyczne godziny pracy

zadania

  • projektowanie przedniej warstwy aplikacji
  • dbałość o konstruowanie kodu wysokiej jakości
  • realizacja oczekiwań klienta

oczekujemy

  • co najmniej dwuletniego doświadczenia w rozwoju projektów frontendowych
  • znajomości technologii: HTML, JS, CSS, Angular/React
  • dobrej znajomości języka angielskiego