front-end developer, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

elżbieta fraś-ławczys+48 +48 695 951 831
numer referencyjny
/84/05/2020/EF - 63619

opis stanowiska

Dla naszego klienta - spółki świadczącej nowoczesne rozwiązania dla bankowości, poszukujemy osoby na stanowisko Front-end Developer.

oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Międzynarodowe projekty
  • Darmowe lekcje języka angielskiego
  • Szkolenia i certyfikacje
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Przedszkole w budynku firmy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, dodatkowy monitor)

zadania

  • Tworzenie oraz rozwój front-endu zaawansowanych aplikacji biznesowych
  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach realizowanych dla klientów firmy
  • Bliska współpraca z klientem biznesowym
  • Podział obowiązków: 80% development, 20% utrzymanie

oczekujemy

  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript, TypeScript, framework AngularJS;
  • Doświadczenie w programowaniu z użyciem powyższych technologii;
  • Dobrej znajomości CSS, HTML, LESS oraz framework Bootstrap;
  • Znajomości zagadnień związanych z REST API;
  • Umiejętności posługiwania się npm oraz webpack;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.