front-end developer, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

sylwia witak+48 501325128
numer referencyjny
/612/02/2019/SW - 57048

opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Front-end Developer

oferujemy

  • współpracę w oparciu o B2B
  • pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • możliwość zdobycia unikalnych i cennych doświadczeń

zadania

  • współtworzenie i programowanie warstwy frontend dla systemu PAK
  • współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania dla inicjatywy biznesowej
  • zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania
  • utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych
  • stabilizacja wdrożonych rozwiązań
  • zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • min. 3 - letnie doświadczenie na stanowisku programisty Front-end w projektach komercyjnych
  • znajomość Angular 2+, TypeScript, RxJS, HTML5, CSS, SASS, Karma, Jasmine, Git
  • mile widziana znajomość Grunt, Gulp, RequireJS
  • znajomość metod integracji z wykorzystaniem REST, SOAP
  • doświadczenie zawodowe w metodologii SCRUM/Agile
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej
  • umiejętność rozwiązywania problemów na styku biznes/IT
  • umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmian, otwarcia na innych i nowe pomysły
  • doświadczenie w wykonywaniu rozwiązań na podstawie wymagań
  • znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole
  • znajomość protokołu HTTP