front-end technical leader, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

angelika majewska+48 665505601
numer referencyjny
/326/03/2019/AM - 57355

opis stanowiska

Obecnie prowadzimy rekrutację dla jednego z Naszych klientów, firmy software house specjalizującej się w usługach IT.

oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowy o współpracę B2B – w zależności od preferencji
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek
  • Możliwość poznania ciekawych technologii
  • Czas na rozwój, szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne
  • Elastyczny czas pracy
  • Swobodną atmosferę, brak dress code’u, nieformalne relacje
  • Standardowo dorzucamy Multisport, opiekę medyczną i zajęcia z języka angielskiego
  • Nowoczesne biuro

zadania

  • Projektowanie i rozwój zaawansowanych aplikacji PWA z wykorzystaniem metodyki Scrum
  • Udział w projektowaniu nowych rozwiązań
  • Dbałość o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań i umiejętność automatyzowania testów,
  • Wsparcie przy usprawnieniu narzędzi i procesów wykorzystywanych w codziennej pracy
  • Wsparcie mniej doświadczonych osób z zakresu programowania w JavaScript oraz możliwość posiadania wpływu na architekturę rozwiązania oraz wybór technologii wykorzystywanych na projektach
  • Koordynacja i zarządzanie zespołami developerskimi
  • Prowadzenie spotkań, warsztatów technologicznych oraz konferencji w celach edukacyjnych

oczekujemy

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku Front-end / Full-Stack Developera
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość następujących technologii i narzędzi: Angular.js/Angular/Vue.js, Node.js, PWA/SSR, Jasmine/Karma/Jest, Gulp/Webpack, npm/Yarn, GIT, TypeScript/Flow, ESlint, Prettier,
  • Umiejętność pracy w środowisku zwinnym (Agile, SCRUM)
  • Umiejętność pracy ze zdalnymi usługami REST/SOAP/GraphQL
  • Znajomość środowisk wirtualizacji Vagrant, Docker
  • Dobra znajomość Gearman/RabbitMQ
  • Dobra znajomość zagadnień: BDD, TDD, JBTD