frontend developer, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna janas-łukasik+48 +48501327680
numer referencyjny
/272/09/2019/AJ - 60554

opis stanowiska

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w JavaScript, tworząc aplikacje e-commerce?

Praca w scrumie nie jest Ci obca?

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie
  • lekcje języka angielskiego
  • pracę z nowymi technologiami
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia, certyfikaty czy udział w konferencjach

zadania

  • tworzenie oprogramowania zgodnie z wytycznymi klienta
  • codzienna praca w JavaScript
  • współpraca z zespołem testerów, analityków i architektów
  • praca w scrum

oczekujemy

  • min. 2 letniego doświadczenia na stanowisku frontend developera
  • znajomości JavaScript, HTML5, CSS3, RWD  w zakresie samodzielnego tworzenia mniejszych aplikacji - części projektu
  • doświadczenia w pracy z Angular, Vue lub React
  • mile widziana jest także znajomość  SASS lub LESS
  • znajomości j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w codziennej pracy