frontend developer, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/165/08/2019/DP - 59983

opis stanowiska

Rozpocznij swoją przygodę w firmie informatycznej zajmującej się tworzeniem i rozwojem specjalistycznego oprogramowania dla firm handlowych i produkcyjnych. Pracujesz we frontendzie? Mamy coś specjalnie dla ciebie!

oferujemy

  • współpracę na zasadach B2B lub UoP
  • wynagrodzenie: B2B: 9-15k netto + VAT, UoP: 6-11k netto
  • pracę zdalną 2 dni w tygodniu
  • ciekawą i ambitną pracę związaną z projektami międzynarodowymi w zakresie 17 różnych rozwiązań B2B
  • dedykowane pakiety szkoleń, dofinansowania do studiów podyplomowych
  • pakiet sportowo-rekreacyjny
  • program opieki zdrowotnej i ubezpieczeniowej
  • świąteczne bony zakupowe
  • darmowe lekcje j. angielskiego w siedzibie firmy
  • elastyczne godziny pracy

zadania

  • rozwój, testowanie i utrzymanie komponentów frontend-wych
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • współpraca z analitykami i architektami nad uszczegółowieniem założeń projektowych
  • odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonych projektów

oczekujemy

  • znajomości technologii HTML5, CSS3, JavaScript, TypeScript
  • min. 2 lat doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku JavaScript
  • doświadczenia w pracy z Angular 2+ i CSS3 (np. Bootstrap, Foundation, Material)
  • znajomości API REST
  • znajomości narzędzi do zarządzania projektem (GIT, Gulp/Webpack) i testowania (np. Karma, Jasmine)
  • umiejętności analitycznego myślenia i poczucie estetyki
  • gotowości do stałego podnoszenia kompetencji
  • mile widziane portfolio lub konto na GitHubie z projektami