general accounting assistant, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja-niedźwiedź+48 +48723727169
numer referencyjny
/3/03/2019/PN - 57068

opis stanowiska

Czy chcesz pracować w Centrali jednej z najbardziej rozpoznawalnej marki na świecie z branży FMCG? Czy chcesz poznać pracę w korporacji, ale jednocześnie mieć świetny zespół i współpracowników? Chcesz na co dzień wykorzystywać język angielski w pracy w księgowości?Jeżeli tak zapraszamy do współpracy!

oferujemy

Z nami możesz:

  • poznać specyfikę pracy w dziale księgowości,
  • pracować w prestiżowym biurowcu bezpośrednio przy stacji PKP Służewiec,
  • korzystać z programu benefitowego: Randstad Plus: karta sportowa, pakiet medyczny, zniżki do sklepów online,
  • pracować w standardowych godzinach pracy od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku,
  • współpracować w multikulturowym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

zadania

  • sprawdzanie i księgowanie faktur i innych dokumentów działu zobowiązań,
  • rozliczanie zaliczek pracowniczych,
  • współpraca z innymi działami księgowości,
  • współpraca z zespołem lokalnym w ramach wspieranej spółki

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dobrej znajomości programu excel,
  • student/absolwent w obszarze finansów, rachunkowości lub ekonomii,
  • dostępności w pełnym wymiarze etatu od zaraz.