gl team leader, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka wojnicka-żychowicz+48 605419487
numer referencyjny
/55/12/2018/AW - 55509

opis stanowiska

Zapraszamy do aplikowania osoby z bardzo dobrą znajomością zasad księgowości oraz doświadczeniem w zarządzaniu zespołem w obszarze GL/R2R/General Accounting. Możliwość przejęcia procesów oraz ich implementacji i usprawniania.

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + bonus roczny
  • możliwość wzięcia udziału w tranzycji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze i dynamicznym środowisku
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • nowoczesne biuro w centrum Warszawy

zadania

  • kierowanie zespołem specjalistów ds. księgi głównej ( zamknięcia miesiąca, środki trwałe, intercompany, P&L, balance sheet)
  • udział w zadaniach związanych z realizacją procesu GL
  • monitorowanie poziomu KPI członków teamu i bieżące raportowanie wyników
  • dbanie o przestrzeganie ustalonych SLA
  • tranzycja procesu GL i ustabilizowanie procesu w Polsce
  • współpraca z managerami zespołu
  • kontakt z Klientami i rozwiązywanie problemów
  • udział w projektach mających na celu usprawnianie realizowanych procesów

oczekujemy

  • min. 3-letnie doświadczenie w księgowości - GL/R2R/General Accounting
  • min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość zasad księgowości
  • doświadczenie w tranzycji będzie atutem
  • znajomość SAP będzie atutem
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym, zmieniającym się środowisku