global operations controller, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

żywia grzesik+48 663501701
numer referencyjny
/27/04/2021/ŻG - 69248

opis stanowiska

Nasz klient, największa i najstarsza na świecie firma e-sportowa, poszukuje do swojego katowickiego zespołu osoby śmiało poruszającej się w świecie controllingu. Jeżeli należysz do takich właśnie osób, nie czekaj - aplikuj!

oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca w Katowicach
  • godziny pracy od 9:00 do 17:00
  • dofinansowanie do abonamentu Multisport
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • kurs języka angielskiego
  • przyjazna atmosfera pracy
  • nastawienie na wzajemną współpracę
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

zadania

  • raportowanie (rzeczywiste / prognozy / plany)
  • wspieranie dyrektora operacyjnego w monitorowaniu wyników zespołów i wdrażaniu kluczowych inicjatyw
  • sprawdzanie sprawozdawczości finansowej
  • wsparcie w doskonaleniu procesu PtP, ścisła współpraca z zespołami księgowości i zaopatrzenia
  • nadzór nad majątkiem trwałym firmy
  • raportowanie ad hoc

oczekujemy

  • wykształcenie kierunkowe
  • minimum 3 lata doświadczenia w controllingu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość SAP
  • umiejętności rozwiązywania problemów w złożonym środowisku oraz zarządzania obszernymi badaniami i analizami
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w zespole
  • dobra znajomość zasad rachunku kosztów