główna księgowa / główny księgowy, trzebinia

lokalizacja
trzebinia, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna tomczyk+48 +697240312
numer referencyjny
/67/06/2020/AT - 63940

opis stanowiska

Dla naszego Klienta – firmy dystrybucyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy Kandydata na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy.

oferujemy

  • pracę stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

zadania

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki,
  • koordynowanie procesu zamknięcia ksiąg,
  • kalkulacje i raportowanie wyniku finansowego,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującą ustawą o rachunkowości,
  • składanie deklaracji podatkowych oraz innych informacji sprawozdawczych CIT, GUS,
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP) oraz działem audytu,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad zespołem księgowym.

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • minimum 4-letniego doświadczenia w obszarze rachunkowości/księgowości na samodzielnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości przepisów podatkowych, Ustawy o Rachunkowości,
  • praktycznej znajomości programów księgowych oraz MS Office,
  • samodzielności w działaniu, umiejętności ustalania priorytetów oraz efektywnego zarządzanie czasem,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • skrupulatności, dokładności, rzetelności, etyki zawodowej.