główna księgowa - główny księgowy, ustroń

lokalizacja
ustroń, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

żaneta musiał+48 693503233
numer referencyjny
/605/10/2018/ŻM - 54868

opis stanowiska

Otwierają się nowe możliwości dla doświadczonych księgowych!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • odpowiednie narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół

zadania

  •  prowadzenie księgowości w oparciu o obowiązujące standardy oraz przepisy podatkowe
  • przygotowywanie wewnętrznych raportów
  • realizacja przelewów bankowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami, kompensaty
  • sporządzanie deklaracji podatkowym (CIT, VAT, itd.) oraz sprawozdań typu bilans

oczekujemy

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doświadczenie w pracy minimum 3 lata, mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • umiejętność pracy z programami księgowymi
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel
  •  umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • chęć do dalszego rozwoju i zaangażowanie