główna księgowa/główny księgowy, łomianki

lokalizacja
łomianki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka skuczyńska+48 697200438
numer referencyjny
/546/09/2020/AS - 65810

opis stanowiska

posiadasz doświadczenie w prowadzeniu księgowości i kierowaniu zespołem? jesteś gotowa/-y podjąć pracę na pełnym wyzwań, sześciomiesięcznym projekcie? nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość wzięcia udziału w pełnym wyzwań, sześciomiesięcznym projekcie
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
  • forma zatrudnienia do indywidualnego ustalenia

zadania

  • organizacja, zarządzanie i wsparcie merytoryczne 5-osobowego zespołu księgowego
  • sporządzanie deklaracji, zeznań podatkowych (VAT i CIT) zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • nadzór nad prowadzeniem pełnej księgowości spółki
  • nadzór i koordynacja działań związanych z zamknięciem roku
  • współpraca z innymi działami w kontekście opiniowania umów
  • współpraca z urzędami, bankami oraz organami podatkowymi

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse i rachunkowość/finanse/bankowość lub pokrewne)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • dostępności do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • biegłej znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego