główna księgowa/główny księgowy, nowa wieś wrocławska

lokalizacja
nowa wieś wrocławska, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena świstak+48 504143979
numer referencyjny
/544/09/2019/MŚ - 60790

opis stanowiska

Dołącz do międzynarodowej firmy produkcyjnej i rozwijaj się w ramach jej struktur!

oferujemy

  • Rozwój zawodowy i zdobycie nowego doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Duży wpływ na efekty swojej pracy
  • Opieka medyczna, karta sportowa, Kartę Edenred – z dowolnym sposobem wykorzystania;
  • Bezpłatne kursy językowe

zadania

  • Nadzór nad rzetelnym i terminowym prowadzeniem ewidencji księgowej zdarzeń gospodarczych;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz JPK;
  • Sporządzanie sprawozdań i odpowiedzi do instytucji publicznych (US, GUS, NBP, ZUS);
  •  Kontrola i bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym;
  •  Nadzór nad prawidłowym obiegiem i przechowywaniem dokumentów księgowych;
  • Przygotowywaniu rocznego sprawozdania finansowego według UoR/MSR;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Okresowe uzgadnianie zapisów i sald na kontach;
  • Systematyczne generowanie raportów i opracowywanie analiz na bazie systemów Hyperion i Syteline;
  • Zarządzanie zespołem

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3  letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku
  • Zaawansowana znajomość zasad rachunkowości, systemów finansowo – księgowych oraz podatków;
  • Zaawansowana znajomość MS Office (szczególnie Microsoft Excel);
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Komunikatywność, zaangażowanie, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność zarządzania zespołem